Príslušník mestskej polície

e-mail pevná linka tel.: +421259980655, J. Krajčovičová

Ponúkame pracovnú pozíciu : Príslušník mestskej polície

Pracovná náplň: ochrana verejného poriadku v obci podľa zákona o obecnej polícii

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 25
Pracovná oblasť : Samospráva
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

vítaný VP „B“, vek nad 21 rokov

Pracovné výhody : ubytovanie zľava na MHD, hodnostné príplatky, vernostná odmena,
Kontakt : e-mail pevná linka tel.: +421259980655, J. Krajčovičová
Okres : okres Bratislava I

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava
IČO: 00603481

Adresa:

Primaciálne námestie 1, Bratislava-Staré Mesto, 81499

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava I Gunduličova 10 81105