Pekár, pomocný pekár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Blažena Kalabová konateľka tel.: +4210907991868

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pekár, pomocný pekár

Pracovná náplň: Pečenie pekárenských výrobkov, sladkého pečiva, krájanie chleba, balenie pekárenských výrobkov.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Pracovné výhody : Benefity na pek. výrobky.,
Kontakt : Ing. Blažena Kalabová konateľka tel.: +4210907991868
Okres : okres Poprad
Dátum nástupu : 16. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Velička, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36461351

zaoberá sa výrobou pekárenských produktov a maloobchodnou činnosťou v oblasti predaja potravín

Adresa:

Fraňa Kráľa 2064/48
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Fraňa Kráľa 2064/48 05801