Predavačka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Marta Hroncová ved. odd. person. práce a miezd tel.: +421484354410 fax: +421484151629

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: Predaj textilného tovaru (spodné prádlo, pyžamá, oddychové a športové oblečenie). Žiadosť o prijatie do zamestnania + životopis pošlite na e-mail: hroncova@slovenkabb.sk, info na 0910786991

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 9:00 do 21:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marta Hroncová ved. odd. person. práce a miezd tel.: +421484354410 fax: +421484151629
Okres : okres Zvolen
Dátum nástupu : 20. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVENKA – Silver, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36732524
Internetová adresa: www.slovenkabb.sk
Telefón: 0484354310

Výroba a predaj pleteného ošatenia (spodné prádlo, pyžamá, športové a oddychové ošatenie, termo prádlo)

Adresa:

Zvolenská cesta 14
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Obchodná – Tesco 9520/4 96001