Revízny technik

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Peter Rybovič riaditeľ tel.: +42148868599

Ponúkame pracovnú pozíciu : Revízny technik

Pracovná náplň: – Pravidelné prehliadky výťahov – Preventívna údržba výťahov – Plánovanie prehliadok a údržby a riadenie činnosti ľudí – Rýchle a efektívne odstraňovanie porúch a problémov výťahov – Riešenie problémov na mechanickej a elektrickej časti výťahov – Administratívna práca s tým spojená – Zlepšovanie a zefektívňovanie práce a procesov – Komunikácia so zákazníkmi

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
pozornosť praktické myslenie analytické myslenie technický talent komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : – Perspektívna spoločnosť – Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja – Výborný kolektív – Všetky prostriedky potrebné na výkon kvalitnej práce (auto, telefón, PC, …) – Zaujímavá práca s technickými zariadeniami – Flexibilná pracovná doba – Benefity podľa dohody,

Informácie pre záujemcu:
Termín výberového konania je iba orientačný, prípadných uchádzačov oslovíme a upresníme konkrétny termín.

Kontakt : Peter Rybovič riaditeľ tel.: +42148868599
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MS výťahy s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46679251
Internetová adresa: www.msvytahy.sk
Telefón: +421948061820

Charakteristika:

Výroba, montáž, rekonštrukcia a údržba výťahov

Adresa:

Hlavná 2910/79
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Pod Kamennou baňou 11 08001