Posunovač

Mgr. Zuzana Bauerová tel.: +421220294409

Ponúkame pracovnú pozíciu : Posunovač

Pracovná náplň: Vykonávanie posunovacích prác v pridelených depách. Zaisťovanie ŽDV proti neúmyselnému pohybu. Zabezpečovanie prístavby ŽDV na prevádzkové ošetrenie, do opráv a na zbrojenie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : turnusová práca áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 550 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť pamäť praktické myslenie technický talent precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
rozhodovanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Požadované doklady:
– žiadosť o prijatie do zamestnania na zverejnenú ponuku
– porfesijný životopis, vrátane kontaktných údajov
– doklady o dosiahnutom vzdelaní – kópia
– súhlas so spracovaním osobných údajov: „Ako dotknutá osoba udeľujem Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v súlade s § 9 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracúvaním mojich uvedených osobných údajov, pre účely a na dobu trvania vyhláseného výberového konania.

Je nutné mať veľmi dobrý zdravotný stav – zmyslová skupina 2.

Na osobný pohovor bude uchádzač pozvaný po predložení/zaslaní emailom alebo poštou všetkých požadovaných dokladov a po splnení všetkých požiadaviek. Originál požadovaných dokladov je uchádzač povinný predložiť pri účasti na osobnom pohovore. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú skartované v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov.

Korešpondenčná adresa na posielanie dokladov:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Odbor riadenia ľudských zdrojov
Regionálne pracovisko Bratislava
Rožňavská 1
832 72 Bratislava

email: bauerova.zuzana@slovakrail.sk
tel. kontakt: 02/2029 4409

Termín na zasielanie žiadostí:
IHNEĎ A PO DOBU ZVEREJNENIA PRACOVNEJ PONUKY

Pracovné výhody : Cestovné výhody na tratich ŽSR, cestovné výhody na tratiach zahraničných železníc a dopravných spoločností, príspevok na stravu, odborné vzdelávanie, výhody sociálneho programu.,
Kontakt : Mgr. Zuzana Bauerová tel.: +421220294409
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35914939
Internetová adresa: www.slovakrail.sk
Telefón: +421

Železničná aspoločnosť Slovensko, a.s. je spoločnosť prevádzkujúca železničnú osobnú dopravu, procesne riadená spoločnosť s vypracovanou firemnou kultúrou, člen dôležitých európskych a svetových dopravných železničných inštitúcií.

Adresa:

Rožňavská 1
83272 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Tupého 4 83101