Pracovník výroby – výroba foriem

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Badín
  • Uverejnené 5 dní pred

Zuzana Korgová asistent tel.: +421484730210

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník výroby – výroba foriem

Pracovná náplň: Výroba laminátových foriem pre potrebu odlievania výrobkov.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Chuť pracovať.

Pracovné výhody : Dlhodobé a perspektívne zamestnanie, pravidelný mesačný príjem, stravné lístky.,
Kontakt : Zuzana Korgová asistent tel.: +421484730210
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: POLYSTON s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36035408
Telefón: 0484730222

Firma POLYSTON s.r.o. zaoberajúca sa odlievaním a výrobou atypických výrobkov pre interiéry, významným výrobcom na českom a slovenskom trhu.

Adresa:

Družstevná 111
97632 Badín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Badín okres Banská Bystrica Družstevná 111 97632