Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 5 dní pred

Mgr. Bibiana Timková majiteľ tel.: +421902598011

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Administratívne práce v kancelárií, komunikatívnosť s klientmi, ochota telefonovať a vzdelávať sa.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 12:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : do 217 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Bibiana Timková majiteľ tel.: +421902598011
Okres : okres Michalovce

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Bibiana Timková
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 40038319
Telefón: +421902598011

činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Adresa:

Prof. Hlaváča 1887/10
07101 Michalovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Slovesnká 15 07101