SKLADNÍK / EXPEDIENT

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košeca
  • Uverejnené 5 dní pred

Bc. Ivana Kolesányiová personalistika tel.: +421424455142

Ponúkame pracovnú pozíciu : SKLADNÍK / EXPEDIENT

Pracovná náplň: Zodpovednosť za skladové hospodárstvo, príjem a výdaj materiálu a surovín v sklade, evidencia skladového hospodárstva v PC, zabezpečuje a koordinuje všetky činnosti spojené s expedíciou, riešenie váhových rozdielov.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 14:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – NN – doplnkové dôchodkové poistenie – príspevok zamestnávateľa – dochádzkový bonus,
Kontakt : Bc. Ivana Kolesányiová personalistika tel.: +421424455142
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SlovZink, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35772204
Telefón: +421424455142

Charakteristika:

výroba zinkovej bieloby

Adresa:

Továrenská 545
01864 Košeca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košeca okres Ilava Továrenská 545 01864