Montér

Personálne oddelenie tel.: +421383245505

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montér

Pracovná náplň: – vizuálna kontrola správnosti a úplnosti dielcov/komponentov – montáž dielcov a strojárskych skupín a podskupín podľa technických výkresov, technologických postupov a pokynov samostatného montéra – výroba jednoduchých dielcov/komponentov podľa výkresu – priradenie dielcov a komponentov k jednotlivým skupinám a podskupinám – evidencia vlastných montážnych hodín na konkrétnom projekte
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore strojárske technológie a materiály
pozornosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca

Ďalšie požiadavky:

– znalosť čítania výkresovej dokumentácie
– znalosti práce s PC – výhodou
– znalosť nemeckého resp. anglického jazyka na komunikatívnej úrovni – výhodou
– prax vítaná – inštalácia / montáž strojov

Pracovné výhody : – perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti – dobré finančné ohodnotenie – možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie – pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia – sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, voľné vstupy na masáže a do fitnesscentra),
Kontakt : Personálne oddelenie tel.: +421383245505
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Brueckner Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36560227
Internetová adresa: www.brueckner.com
Telefón: +421383245502

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový leader vo svojom obore.

Adresa:

K Panklu 4873
95501 Topoľčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany K Panklu 4873 95501