Kuchár, kuchárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Barbora Vindišová Vedúca prevádzky tel.: +421918879519

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár, kuchárka

Pracovná náplň: Príprava jedál závodného stravovania, hotových jedál, minútiek.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Skúsenosti s prácou v závodnom stravovaní, ochota učiť sa nové veci. Flexibilita, ústretovosť.

Pracovné výhody : Práca v stabilnej spoločnosti. Dobré platové podmienky.,
Kontakt : Ing. Barbora Vindišová Vedúca prevádzky tel.: +421918879519
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Little Paradise, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36272647
Internetová adresa: http://www.dobrevarime.sk
Telefón: +421907341696

Charakteristika:

Stravovacia jednotka, cateringové služby.

Adresa:

SNP 997/17
92401 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Štefánikova 48 94901