Kuchár

  • dohoda o vykonaní práce
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Adriana Bellová riaditeľka tel.: +421905667097

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: Príprava jedál pre hostí ubytovaných na školskom internáte, práca prevažne v poobedňajších hodinách počas februára 2017 nepretržite, potom podľa potreby.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 12:00 do 20:00 jednozmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Ďalšie požiadavky:

Chuť pracovať, zodpovedný a milý prístup k hosťom.

Pracovné výhody : Práca na privyrobenie po pracovnej dobe v príjemnom prostredí, stabilné podmienky a odmena istá.,
Kontakt : Ing. Adriana Bellová riaditeľka tel.: +421905667097
Okres : okres Dolný Kubín
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Stredná odborná škola polytechnická
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 00891479
Internetová adresa: sekretariat@sospknazia.sk
Telefón: +421435864194

Charakteristika:

stredná škola

Adresa:

Jelšavská 404
02601 Dolný Kubín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Jelšavská 404 02601