Montážny technik internetového pripojenia

Ing. Tomáš Straka Konateľ tel.: +420773000360

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny technik internetového pripojenia

Pracovná náplň: Hľadáme nového kolegu na pozíciu Montážny technik internetového pripojenia. Na tejto pozícii bude Vaším hlavným cieľom vykonávať montáž a servis internetových prípojok. Čo vás čaká: Vykonávanie montáží a konfigurácia HW v sieti Wifi a LAN, kontakt so zákazníkom, administratívne práce (zmluvy, dodacie listy, práce s IS). Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať: spoľahlivosť, samostatný prístup k práci, časová flexibilita, schopnosť komunikovať so zákazníkmi a učiť sa novým veciam, VP sk. „B“, znalosť v oblasti wifi sietí, optických sietí, systému Mikrotik, Ubiqiti, LAN / WAN routing atď. Znalosť práce s PC, Internet, znalosť SAT, DVD-T, kamerové a zabezpečovacie systémy výhodou. Čo vám môžeme ponúknuť: Zázemie silnej dynamickej spoločnosti, zodpovedajúce mzdové ohodnotenie, prémie.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 8:00 do 17:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : od 800 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
technický talent cieľavedomosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť
technická gramotnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

český – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Microsoft PowerPoint – elementárna
Internet – elementárna
Microsoft Windows – pokročilá

Pracovné výhody : Bonusy/prémie, auto aj na súkromné účely, provízie z predaja, mobilný telefón, notebook, dovolenka 5 týždňov, vzdelávacie kurzy, školenie, firemné akcie.,
Kontakt : Ing. Tomáš Straka Konateľ tel.: +420773000360
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Turbonet SK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45295620
Internetová adresa: turbonet.sk
Telefón: +420773000360

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2010, a to v Zlínskom kraji v Českej republike a v Trenčianskom kraji v Slovenskej republike, kde sa špecializujeme na poskytovanie internetového pripojenia pre firmy a domácnosti. Ďalej ponúkame satelitnú televíziu, IPTV a kamerové systémy. Zaoberáme sa tiež servisom výpočtovej techniky.

Adresa:

Brunovce 51
91625 Brunovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Moravské Lieskové okres Nové Mesto nad Váhom Šance 1 91642