Montážny pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dlhá nad Váhom
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Eva Halandová Administratívny pracovník tel.: +421903430976

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny pracovník

Pracovná náplň: Montážne práce v nábytkárskej spoločnosti, obsluha strojov a iné úkony súvisiace s prácou v spoločnosti.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Výhodné platové podmienky 1000 Eur v hrubom.,
Kontakt : Eva Halandová Administratívny pracovník tel.: +421903430976
Okres : okres Šaľa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LEMM Dlhá nad Váhom, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36554472
Internetová adresa: svrckova@lem.sk
Telefón: +421903430976

Charakteristika:

Výroba nábytku

Adresa:

Dlhá nad Váhom 386
92705 Dlhá nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dlhá nad Váhom okres Šaľa Dlhá nad Váhom 386 92705