Obchodník – asistent

Ing. Radovan Bebjak tel.: +421948900370

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodník – asistent

Pracovná náplň: Práca pre šikovných, ambicióznych ľudí. Podľa typu vykonávanej činnosti vhodné ako hlavná pracovná činnosť alebo brigáda popri štúdiu. Náplň práce: prvý kontakt s klientmi, spravovanie klientskych zložiek; administratíva – práca s interným systémom, archivácia, spracovanie žiadostí; tvorba portfólia, hľadanie riešení; vytváranie plánov, komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi; prieskumy trhu; analýzy. Plat: dohodou – podľa druhu vykonávanej práce (do 1200€) Životopis s kontaktnými údajmi poslať na: asistent.topolcany@gmail.com

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Pracovné výhody : – Garantovaný kariérny rast, – auto, – dovolenky.,
Kontakt : Ing. Radovan Bebjak tel.: +421948900370
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Radovan Bebjak
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 45289182
Telefón: +421948900370

Obchodno-marketingová spoločnosť zaoberajúca sa auditom a plánovaním.

Adresa:

Hollého 744/7
95633 Chynorany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany M.R. Štefánika 2261 95501