Technológ

Ing. Michal Mosný konateľ tel.: +421907713202

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technológ

Pracovná náplň: – Technická príprava výroby – Práca s CAM softvérom – Tvorba časových štúdií pre nové projekty – Vytypovanie náradia, testovanie, jednanie s dodávateľmi
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore výrobné technológie – strojárske technológie a materiály /Bc/
cieľavedomosť spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
samostatnosť
technická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

– ovládanie technológií sústruženia a frézovania na CNC obrábacom centre
– práca s riadiacim systémom FANUC a HEIDENHAIN
špecifikovanie nástrojov
– prax v technológii obrábania min. 2 roky
– zodpovednosť za dodržiavanie termínov

Životopisy posielajte na email: petrusova@stimba.sk
Mgr. Simona Petrušová – personalista

Pracovné výhody : – práca v mladom dynamickom kolektíve – pružný pracovný čas,
Kontakt : Ing. Michal Mosný konateľ tel.: +421907713202
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: STIMBA, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45347093
Internetová adresa: www.stimba.sk
Telefón: +421907713202

Strojárska spoločnosť, ktorá sa zameriava na: – Automatizácia- návrh, príprava, realizácia výrobných liniek, manipulátorov, jednoúčelových zariadení podľa potreby a zadania zákazníka – Robotizácia- návrh a realizácia robotických pracovísk, dodávka kooperatívnych robotov, vrátane ich integrácie – Výroba mechanických komponentov na CNC strojoch (CNC vertikálne obrábacie centrá, CNC sústruhy) – výroba komponentov vrátane povrchových úprav a tepelného spracovania, opracovanie dielov z materiálu dodaného zákazníkom

Adresa:

Súvoz 1/1662
91101 Trenčín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Súvoz 1/1662 91101