Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista (Nitra)

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Nitra
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Bc. Zoltán Tóth tel.: +421911470529

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista (Nitra)

Pracovná náplň: Nemecká obchodná spoločnosť hľadá do nového biznis centra v Nitre ľudí na pracovné pozície – Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista. Úlohy: vybavovanie klientskych zložiek, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, výber najvýhodnejšej spoločnosti pre klienta, nezávislé poradenstvo, komunikácia s obchodnými partnermi. Po zapracovaní technická príprava členov vlastného tímu. Hľadáme aj absolventov vysokých škôl alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole. Spoločnosť sa zaoberá auditom firiem a jednotlivcov, navrhuje riešenia na realizáciu obchodných a osobných cieľov. Video: Firemná kultúra u nás: https://vimeo.com/109211628
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2
nemecký – elementárna: A1 a A2
maďarský – elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft PowerPoint – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : Pružná pracovná doba. Možnosť expanzie do 14 krajín EÚ. Práca v mladom rozvíjajúcom sa tíme. Možnosť home office. Manažérske výhody. Atraktívny, zmluvne garantovaný kariérny postup v jednom z najvýznamnejších európskych koncernov pôsobiacich na trhu viac ako 40 rokov. Možnosť zaškolenia prostredníctvom trainee programu popri štúdiu alebo zamestnaní.,
Kontakt : Bc. Zoltán Tóth tel.: +421911470529
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Zoltán Tóth
Právna forma: Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 50206001
Telefón: +421911470529

Nemecká obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ekonomiky a financií. Na základe prieskumu trhu navrhuje riešenia pre jednotlivcov aj podnikateľské subjekty. Realizuje finančné stratégie na dosiahnutie obchodných a osobných cieľov. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a viac ako 800 tis. spokojných klientov, čo je možné na základe monitoringu fin. trhov spoločnosťou Allfinanz Slovensko a.s. Zaoberáme sa nielen riešením situácie našich klientov, ale neustále pracujeme na rozvoji osobnosti našich spolupracovníkov a na budovaní ich kariéry.

Adresa:

Pohranice 211
95102 Pohranice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Vodná 21 95102