Upratovač

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dunajská Streda
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Árpád Turczi PhD. konateľ tel.: +421905738603

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovač

Pracovná náplň: Práca hlavne na umývacom automate a na vysokozdvižnom vozíku. Práca je vhodnejšia pre muža. PRIHLÁSENIE CEZ SMS alebo EMAIL!!!

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 6:00 do 14:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Cudzie jazyky:

maďarský – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

PRIHLÁSENIE CEZ SMS alebo EMAIL!!!

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
20. 1. 2017

Kontakt : Árpád Turczi PhD. konateľ tel.: +421905738603
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: zenit-h s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46224394
Internetová adresa: http://www.zenith.sk
Telefón: +421905738603

Sme flexibilná upratovacia firma zameraná na upratovanie kancelárií, výrobných hál, bytových domov, hotelov, obchodov, upratovanie chodníkov, čistenie kobercov a čalúnenia. Vykonávame umývanie okien a výkladov. Sme pripravení splniť všetky vaše priania v oblasti upratovacích služieb pre domácnosti a firmy.

Adresa:

Mad 69
93014 Mad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Alžbetínske nám. 1 92901