Vedúci/zástupca predajne potravín Dobrá Niva

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Dobrá Niva
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Nikola Gajdošíková tel.: +421910961564

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci/zástupca predajne potravín Dobrá Niva

Pracovná náplň: • Zabezpečovanie chodu prevádzky. • Vedenie kolektívu zamestnancov. • Objednávanie tovarov. • Optimalizácia skladových zásob. • Ochrana majetkových hodnôt. • Odvod tržieb. • Optimalizácia nákladov. • Práca na PC. • Riešenie reklamácií.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

• Príjemné vystupovanie.
• Zodpovedný prístup k práci.
• Prax v obchode aspoň 1 rok.

Pracovné výhody : U nás získate: • Prácu v stabilnej spoločnosti. • Poukážky na nákup. • Stravné lístky. • Sociálny program. • Odbornú podporu pri zapracovaní. • Kariérny rast. • Možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.,
Kontakt : Nikola Gajdošíková tel.: +421910961564
Okres : okres Zvolen

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: CBA Slovakia, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36620319
Internetová adresa: www.cba-slovakia.sk

Vznik obchodnej spoločnosti pod obchodným názvom CBA Slovakia Lučenec je spojený s rokom 2003, aj keď podnikateľské aktivity jej zakladateľov siahajú až do roku 1992. Činnosť spojená s nákupom a predajom potravín a priemyselného tovaru bola nosnou aktivitou.

Adresa:

Dukelských hrdinov 2
98401 Lučenec
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dobrá Niva okres Zvolen Slávikova 43/54 96261