Operátor vo výrobe – SAPA Profily a.s., Žiar nad Hronom

Ing. Andrej Kuruc HR manažér tel.: +421917887417

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor vo výrobe – SAPA Profily a.s., Žiar nad Hronom

Pracovná náplň: Ponúkame stálu prácu a zaujímavé a motivujúce platové podmienky v stabilnej spoločnosti SAPA profily v Žiari nad Hronom. Jedná sa o pozície: – Operátor balenia – balenie hliníkových profilov – CNC operátor, pílenie opracovanie a frézovanie hliníkových profilov – Galvanizér – navešovač – navešovanie hliníkových profilov – Hutný lisiar – obsluha lisu a rôzne pomocné práce spojené s výrobou hliníkových profilov. Práca na zmeny. Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer s benefitmi.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 14:00 trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : – práca vhodná pre každého, kto má záujem a chuť pracovať, bez rozdielu veku – zaujimavé benefity, 13. a 14. plat, nadštandartné príplatky, motivujúce odmeny a prémie,
Kontakt : Ing. Andrej Kuruc HR manažér tel.: +421917887417
Okres : okres Žiar nad Hronom

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AGENTÚRA PERSON EDUCATION SERVIS s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45866333
Internetová adresa: www.apes.sk
Telefón: +421917887417

Agentúra Person Education Servis je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Agentúra je držiteľom povolenia Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.

Adresa:

M. R. Štefánika 452/12
96501 Žiar nad Hronom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žiar nad Hronom okres Žiar nad Hronom Priemyselná 12 96501