Lekár v Ústave hematológie

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Henrieta Kováčová vedúca odboru personálneho a mzdového tel.: +421356912825 fax: +421356401063

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár v Ústave hematológie

Pracovná náplň: Diagnostická, preventívna a liečebná činnosť na úseku hematológie, terapia chorôb krvi a krvotvorby.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo
iniciatívnosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Pohovor

Kontakt : Ing. Henrieta Kováčová vedúca odboru personálneho a mzdového tel.: +421356912825 fax: +421356401063
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 17336112
Internetová adresa: www.nspnz.sk
Telefón: +421356912225

Charakteristika:

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Adresa:

Slovenská 11/A
94034 Nové Zámky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Slovenská 11 A 94034