Vodič dodávky do 3,5 tony (EU)

Martin Štelmach Riaditeľ tel.: +421911788978

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič dodávky do 3,5 tony (EU)

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Preprava tovaru v EÚ.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : pružný pracovný čas áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
praktické myslenie precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Znalosť cudzieho jazyka výhodou (hlavne anglického).

Pracovné výhody : Nadštandardné platové podmienky. Príplatky za víkendy.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Osobný pohovor

Kontakt : Martin Štelmach Riaditeľ tel.: +421911788978
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ERENDI, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46766561

Dopravná spoločnosť s vozidlami do 3,5 tony zaoberajúca sa prepravou tovaru v EÚ.

Adresa:

Veľká Okružná 43
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa – 431 06511