Zdravotnícky laborant – OKM

Mgr. Dagmar Šauliková námestníčka pre ošetr. starostlivosť tel.: +421337955302

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotnícky laborant – OKM

Pracovná náplň: Zdravotnícky laborant – laboratórne vyšetrenia podľa predpísaných metód.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky laborant;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve – laboratórne vyšetrovacie metódy /Bc/

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Dagmar Šauliková námestníčka pre ošetr. starostlivosť tel.: +421337955302
Okres : okres Piešťany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Nemocnica Alexandra Wintera n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 36084221
Internetová adresa: sekretariat@naw.sk
Telefón: 0337955111

Charakteristika:

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. Piešťany

Adresa:

Winterova 66
92163 Piešťany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Piešťany okres Piešťany Rekreačná 2 92101