Telefonický operátor

Ing. Petra Stráňavová tel.: +421423211403

Ponúkame pracovnú pozíciu : Telefonický operátor

Pracovná náplň: „Medzinárodná spoločnosť Studio Moderna má víziu do budúcna pracovať s tými najlepšími zamestnancami. A TY si možno ten pravý pre nás. Ak rád komunikuješ/telefonuješ – už patríš k nám!“ „Hľadáme šikovných ľudí, ktorí obohatia náš silný tím telefonických operátorov v Považskej Bystrici“ Pozícia telefonický operátor zahŕňa: – kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy – predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive, TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl – zaznamenávanie údajov do systému

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
komunikatívnosť

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov očakávame komunikatívnosť, príjemne vystupovanie, chuť pracovať a ostatné veci ťa naučíme. Pošli nám svoj životopis a staň sa TOP predajcom!

Pracovné výhody : – príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív – flexibilný pracovný čas – jednozmenná prevádzka – práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h., 7h., 6h.) – nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka) + iné odmeny – aktivita „PRIVEĎ ZNÁMEHO“ – a získaj za neho finančnú odmenu – vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná) – zamestnanecké zľavy na produkty – motivačné súťaže – finančné, nefinančné – medzinárodné súťaže (napr. dovolenka v hodnote 3000 €, iPad a pod.) – stravné lístky v hodnote až 4 € – zmluva aj na dobu neurčitú – firemné teambuildingy – akcie na pracovisku (palacinkový deň, limonádový deň a pod.) – stolný futbal na odreagovanie – výborná lokalita v centre mesta! Ponúkaný plat: priemer 5€/hod.,
Kontakt : Ing. Petra Stráňavová tel.: +421423211403
Okres : okres Považská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: STUDIO MODERNA s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35709596

STUDIO MODERNA s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy – na Slovenskom trhu už viac ako 16 rokov. Patríme k popredným lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia a služby, ktoré zvyšujú predaj tovaru a znalosť značky na trhu. Budujeme a rozvíjame naše značky výrobkov pre celú domácnosť, napr.: spálňový sortiment (kvalitné talianske matrace Dormeo a príslušenstvo) a kuchynský sortiment (keramický riad Delimano a doplnky). Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, kariérny rast a možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti medzinárodného obchodu a marketingu. Práca zahŕňa: – pracovať v Call centre v Považskej Bystrici v modernom prostredí – kontaktovanie stálych zákazníkov z internej databázy – predaj výrobkov, ktoré podporujú zdravý životný štýl

Adresa:

Košická 49
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Kuzmányho 902 01701