Upratovačka

Jana Pružincová ekonomický pracovník tel.: +421905723630 fax: 0424440140

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: – upratovanie a čistenie administratívnych priestorov, výrobných priestorov – upratovanie a čistenie kuchynky, sociálnych zariadení a spoločných priestorov
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 13:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Neukončené základné vzdelanie
spoľahlivosť precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Jana Pružincová ekonomický pracovník tel.: +421905723630 fax: 0424440140
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MEUBLE, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36004553
Internetová adresa: www.meuble.sk
Telefón: +4214440141

Predmet činnosti je výroba nábytku, stolárstvo, sprostredkovanie odchodu, maloobchod – veľkoobchod v rámci voľných živností.

Adresa:

Nádražná 1783/17
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Nádražná 1783/17 01841