Upratovačka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senica
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Miroslava Ravasová personalistka tel.: +421346228456

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Upratovanie a starostlivosť o osobnú bielizeň klientov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 435 do 450 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Miroslava Ravasová personalistka tel.: +421346228456
Okres : okres Senica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Zariadenie sociálnych služieb Senica, n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 36084603
Internetová adresa: www.zsssenica.sk
Telefón: +421346228456

Zariadenie sociálnych služieb Senica, n.o. poskytuje sociálnu pomoc, podporu, poradenstvo a terapeutické aktivity klientom.

Adresa:

Štefánikova 1598/11B
90501 Senica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Štefánikova 1598/11B 90501