Zdravotná sestra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 5 dní pred

Michaela Urbankova personalistka tel.: +421948558080

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: – Dom Seniorov príjme Zdravotnú sestru na HPP, – miesto výkonu práce: Hrnčiarovce nad Parnou 919 35 – Dom seniorov, Sv. Martina 2 a Šelpice- Dom seniorov Sv. Jána, – komunikácia zo zdravotníckym zariadením a ošetrujúcim lekárom klientov, – prijímanie, kontrola, manipulácia a dávkovanie liekov, – zaznamenávanie realizovaných výkonov do dokumentácie, – pri sociálnych problémoch klientov spolupracovať zo sociálnou pracovníčkou, – zdravotná starostlivosť, – stravovanie je zabezpečené v zariadení, – v prípade záujmu je k dispozícií aj ubytovanie 15€ mesiac. Požiadavky zamestnanca: – úplné stredné odborné vzdelanie ( zdravotná škola) Zdravotnícky kurz, – 12 hod pracovný čas od 7-19:00- pracuje sa len an denné zmeny, – platové podmienky dohodou.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Michaela Urbankova personalistka tel.: +421948558080
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Pokora, n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 45740283
Telefón: +421948558080

Poskytujeme sociálnu službu na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdrav. postihnutia, nepriaznivého zdrav. stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Adresa:

Trstínska 9
91701 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Trstínska 9 91701