Čašník / čašníčka

Juraj Bednár Manažér Reštaurácie tel.: +421903105659

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník / čašníčka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Prijímanie objednávok, obsluha zákazníkov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 9:00 do 23:00 delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : – zamestnanecká strava – zázemie v stabilnej spoločnosti – práca v modernej reštaurácii,
Kontakt : Juraj Bednár Manažér Reštaurácie tel.: +421903105659
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GRANDE MGN s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46801731
Internetová adresa: dominik.dubeci@hotmail.com
Telefón: +421907758567

Charakteristika:

Gastro služby

Adresa:

Trnavská cesta 23/a
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Trnavská cesta 23/a 82108