Lisovač papiera a PE fólie

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Ľuboš Hajaš vedúci výroby závod Nové Mesto nad Váhom, Trenčianská 17 tel.: +421917755583 fax: 0415658249

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lisovač papiera a PE fólie

Pracovná náplň: Triedenie papiera a fólie na predpísané druhy podľa noriem spoločnosti a zalisovanie na lisovacej technike. Obsluha motorového vozíka pri uskladňovaní a expedícii surovín.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Celulózo-papierenský priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Platný preukaz na obsluhu motorového vozíka.

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Výberové konanie sa uskutoční na základe osobného pohovoru s vedúcim výroby Ing. Ľ. Hajašom, závod Nové Mesto nad Váhom, Trenčianska 17, mobil +421 917 755 583, e-mail: novemesto-v@zsza.sk.

Kontakt : Ing. Ľuboš Hajaš vedúci výroby závod Nové Mesto nad Váhom, Trenčianská 17 tel.: +421917755583 fax: 0415658249
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Zberné suroviny a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35701986
Internetová adresa: zsza@zsza.sk
Telefón: 0415640508

Podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi (výkup, zber, triedenie a úprava druhotných surovín), predaj druhotných surovín v tuzemsku a zahraničí.

Adresa:

Kragujevská 3
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Zlatovská 27 91101