CNC Operátor (bez programovania) – fréza (NEMECKO)

Jana Lukáčová Personnel Assistant tel.: +421911766032

Ponúkame pracovnú pozíciu : CNC Operátor (bez programovania) – fréza (NEMECKO)

Pracovná náplň: ▪ Nastavovanie a vkladanie materiálov do CNC Frézy. ▪ Naťahovanie a uvoľňovanie sekvencie strojov. ▪ Práca na 5 osovom stroji s programami Siemens a Heidenhain. ▪ Miesto výkonu práce je Übersee neďaleko Salzburgu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 2000 do 2300 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
iniciatívnosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

▪ Odborné znalosti a pracovné skúsenosti s CNC strojmi
▪ Skúsenosti s programami Siemens a Heidenhain sú výhodou
▪ Aspoň mierne pokročilá úroveň nemčiny

Pracovné výhody : ▪ Zaujímavá pracovná pozícia v Nemecku. ▪ Pracovná zmluva uzatvorená priamo s nemeckou personálnou agentúrou podľa nemeckého pracovného práva, vrátane poistenia. ▪ Plat od 2000 EUR/mes v čistom, po odrátaní daní a poistenia. ▪ Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, ale platí si ho zamestnanec sám.,
Kontakt : Jana Lukáčová Personnel Assistant tel.: +421911766032
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 43896723
Internetová adresa: www..activeps.sk
Telefón: +421911766033

„Right people – good job! Right job – happy people!“ ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o. je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Adresa:

Kutlíkova 17
85250 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Kutlíkova 17 85250