Asistent oddelenia skladu s anglickým jazykom

Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent oddelenia skladu s anglickým jazykom

Pracovná náplň: Nahadzovanie príjmu z produkcie, nahadzovanie výsledkov produkcie z jednotlivých oddelení, inšpekcia, výmeny a chýbajúci materiál – evidencia, nahadzovanie vráteného materiálu od dodávateľských spoločností, práca so skladovými zásobami: porovnávanie stavu skladových zásob, príprava inventúrnych zoznamov, fyzická kontrola stavov, skladov, reporting, nakládka materiálu, vystavovanie prepravných dokladov a plánovanie áut. Práca menej vhodná pre ženy z dôvodu manuálneho nakladania tovaru.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
tímová práca

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: INZI SK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35845180
Internetová adresa: inzi.sk.hr@gmail.com
Telefón: 0356507216

Charakteristika:

výroba ostatných plastových výrobkov

Adresa:

Nitrianska 16
94201 Šurany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Nitrianska 16 94201