Pracovník nočnej inventúry

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 dní pred

Bc. Daša Motúzová HR koordinátor tel.: +421948867761

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník nočnej inventúry

Pracovná náplň: Vašou úlohou bude kontrola stavu a evidencia tovaru na nočnej inventúre. Prebiehať bude od 11.2. 2017 do 18.2. 2017 Požadovaný vek minimálne 18 rokov. Podmienkou je platný zdravotný preukaz. Práca je na trvalý pracovný pomer, vhodná aj pre študentov. Mzdové podmienky hrubá hodinová mzda 4.40€ + príplatok za nočnú prácu podľa Zákonníka práce. Za každú odpracovanú zmenu dostanete stravný lístok v hodnote 3.50€.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : áno
Počet ponúkaných pozícií : 90
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 4,4 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Bc. Daša Motúzová HR koordinátor tel.: +421948867761
Okres : okres Galanta
Dátum nástupu : 11. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MAHAX Slovakia, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46260471
Internetová adresa: www.mahax.sk

MAHAX Slovakia, s. r. o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa od samotného začiatku zaoberá marketingovými projektmi, so zameraním na personalizovanú podporu predaja.

Adresa:

Fábryho 394/46
95101 Štitáre
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Cukrovarská ulica 742/28 92601