Operátor vo výrobe na stredisku EPS – Nitra

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitra
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Alexandra Poláková náborárka tel.: +421903578607

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor vo výrobe na stredisku EPS – Nitra

Pracovná náplň: Opracovávanie, evidencia, vizuálna kontrola, balenie výliskov, skladanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : – Preplácanie nadčasov, – dochádzkový bonus, – stravné lístky v hodnote 3,40 Eur.,

Termín výberového konania:
20. 1. 2017
Informácie pre záujemcu:
Životopisy môžete zasielať na e-mail polakova.sandra@jasplastik.sk Výberové konanie sa uskutoční v piatok 20.1.2016 o 9:30 hod. vo firme Jasplastik – SK Nitra. Adresa : Priemyselný park Nitra Dolné Hony 23 929 01 Nitra

Kontakt : Alexandra Poláková náborárka tel.: +421903578607
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JASPLASTIK-SK spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36242578
Internetová adresa: www.jasplastik.sk
Telefón: +421317884633

Spoločnosť Jasplastik – SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Adresa:

Sídlisko SNP 997/18
92401 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Dolné Hony 23 94901