Vedúci/a zmeny

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bošany
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Inéz Nawalová Manažérka prevádzky tel.: +421

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci/a zmeny

Pracovná náplň: Riadiť tím spolupracovníkov, zabezpečovať vysoký štandard služieb poskytovaných zákazníkom. Efektívne riadiť obsadenie pokladničnej zóny, riadiť činnosť na predajnej ploche a v zázemí prevádzky. Zabezpečovať dostupnosť a správne vystavenie tovaru na predajnej ploche, koordinovať rotáciu tovaru a obrátkovosť skladu. • Otvárať a uzatvárať prevádzku, • zabezpečovať riadne riadenie zásob a dodržiavať všetky rutiny a procesy spojené s touto činnosťou, • kontrolovať vystavenie tovaru podľa schválených plánogramov, • vykonávať fyzický príjem tovaru a jeho správne uloženie do skladu podľa platnej procedúry.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom, ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky, flexibilita, trestná bezúhonnosť, prax v maloobchode, skúsenosti s riadením tímu.

Pracovné výhody : • Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch), • pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.), • Clubcard kreditná karta Premium bez poplatku, • 2x do roka zľava na oblečenie F&F, • 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch, • extra ClubCard body, • zvýhodnený paušál Tesco mobile, • zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco, • zľavy u našich partnerov, • mnoho ďalších výhod.,
Kontakt : Inéz Nawalová Manažérka prevádzky tel.: +421
Okres : okres Partizánske
Dátum nástupu : 15. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TESCO STORES SR, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31321828

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii. Spoločnosť TESCO STORES SR, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje vyše 160 obchodov rôznych formátov – formáty Extra, hypermarkety, supermarkety, expresy a obchodné domy. Prevádzkuje tiež 2 distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove, 4 obchodné centrá a 17 čerpacích staníc. So svojimi takmer 10 000 zamestnancami je spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. 3. najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých. Preto neustále rozširujeme sortiment výrobkov a ponuku našich služieb. Popri množstve formátov svojich obchodov, od Tesco Expres až po formáty Extra, Tesco zahŕňa aj telekomunikácie, internetový predaj, optiku a lekárne. Tesco patrí k svetovým lídrom v inováciách na poli maloobchodu. Spoločnosť medzi prvými zaviedla nutričné označovanie na svojich privátnych značkách. K inovatívnym projektom spoločnosti v SR patrí zavedenie samoobslužných pokladní, unikátna služba „Tesco potraviny domov“, ale aj vernostný systém ClubCard. Priekopníkom je Tesco i v oblasti ekológie. Ako príklad možno uviesť náš prvý nízkoenergetický supermarket v Rajci.

Adresa:

Kamenné nám. 1/A
81561 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bošany okres Partizánske SNP 123 95618