Účtovníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Galanta
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Roland Kiss tel.: +421907341696

Ponúkame pracovnú pozíciu : Účtovníčka

Pracovná náplň: Práca s účtovnou agendou, zaúčtovanie dokladov, DPH, tržby, pokladňa, banka.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Vyššie odborné vzdelanie v odbore ekonomický;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ekonomika služieb a cestovného ruchu /Bc/
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť vnútorná stabilita

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

nemecký – elementárna: A1 a A2
anglický – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Open Office – vysoká
OMEGA – vysoká

Pracovné výhody : Práca v stabilnej spoločnosti, dobré platové podmienky.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Osobné stretnutia

Kontakt : Roland Kiss tel.: +421907341696
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Little Paradise, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36272647
Internetová adresa: http://www.dobrevarime.sk
Telefón: +421907341696

Charakteristika:

Stravovacia jednotka, cateringové služby.

Adresa:

SNP 997/17
92401 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta SNP 997/17 92401