Krajčírka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hôrky
  • Uverejnené 5 dní pred

Jana Brózová predaj tel.: +421415662780

Ponúkame pracovnú pozíciu : Krajčírka

Pracovná náplň: Strihanie a šitie poťahov pre výrobu čalúnneného nábytku (sedacie súpravy, kreslá, stoličky, postele).

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 6:00 do 14:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : od 600 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Textil a odevníctvo;Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Textil a odevníctvo
precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Precíznosť a zmysel pre detail, pracovitosť a ochota učiť sa.

Pracovné výhody : – perspektívne, dlhodobé a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer – zaujímavé platové podmienky, prémiový systém odmeňovania – zabezpečené stravovanie vo vlastnej jedálni – práca v jednozmennej prevádzke s možnosťou nadčasov – príjemná a tvorivá práca, ktorá nie je jednotvárna – kompletné zaučenie – príplatky za prácu nadčas,

Termín výberového konania:
31. 1. 2017
Informácie pre záujemcu:
termín pracovného pohovoru po dohode na tel. čísle 041/5662780

Kontakt : Jana Brózová predaj tel.: +421415662780
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 18. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DOMARK, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31588581
Internetová adresa: marko@domark.eu
Telefón: +421415662780

Spoločnosť DOMARK vyrába a predáva dizajnový čalúnený sedací nábytok vysokej kvality. Bola založená v roku 1993 a odvtedy úspešne rozvíja spoju pôsobnosť na domácom, aj zahraničných trhoch. Dnes je považovaná za lídra v oblasti čalúneného nábytku. Za svoju činnosť získala viacero prestížnych ocenení, predovšetkým za originálny dizajn a precíznu kvalitu svojich výrobkov.

Adresa:

Dolné Rudiny 1
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Hôrky okres Žilina Hôrky 207 01004