Kontrolný technik TK a EK

Ing. Peter Hulman tel.: +421

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolný technik TK a EK

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: technické a emisné kontroly vozidiel

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 7:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : od 450 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť vnútorná stabilita

Vodičské oprávnenie:

Skupina A
Skupina B
Skupina D + E
Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Ďalšie požiadavky:

Výpis z registra trestov – bez záznamu,
reakcie na ponuku zasielať výlučne na e-mailovú adresu.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Peter Hulman tel.: +421
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu : 13. 2. 2017

Obchodné meno: PESCA International spoločnosť s ručením obmedzeným
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31698174
Internetová adresa: www.pescaint.sk

Charakteristika:

Stanica technickej kontroly a pracovisko emisných kontrol

Adresa:

Trenčianska 2334/45
91501 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Trenčianska 2334/45 91501