Technik výrobnej linky

Ing. Patrícia Kostíková personálny a mzdový účtovník tel.: +421527147116

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik výrobnej linky

Pracovná náplň: – nastavovanie strojov riadených počítačovým softvérom – údržbárske práce – riadi zverené zariadenia a koordinuje prácu – spolupracuje pri zaškoľovaní nových zamestnancov – hygiena a sanitácia linky

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Pracovné výhody : – práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas – podujatia pre zamestnancov a deti /napríklad Mikuláš, vianočný večierok…/ -mikulášske darčeky, darčeky na MDD, vianočné darčeky -mimoriadne odmeny za výnimočný výkon -stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ -možnosť kariérneho rastu -každoročná finančná odmena za vernosť – stabilita v spoločnosti,
Kontakt : Ing. Patrícia Kostíková personálny a mzdový účtovník tel.: +421527147116
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GAS Familia, s.r.o. Stará Ľubovňa
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31691552
Internetová adresa: www.gas-familia.sk
Telefón: 0524324870

Charakteristika:

Výroba liehovín, vín a octov.

Adresa:

Prešovská 8
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Prešovská 8 06401