Skladník

Juraj Kabat Branch Manager tel.: +421910853450

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – Uskladnenie, vyskladnenie tovaru, – evidencia tovaru pomocou nášho skladového programu, – práca s vysokozdvižným vozíkom.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Nutný preukaz na VZV Trieda I Druhý A B C E D W1.

Pracovné výhody : Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier), rôzne firemné akcie a benefity.,
Kontakt : Juraj Kabat Branch Manager tel.: +421910853450
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: cargo – partner SR, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31358152
Telefón: 0268242401

Charakteristika:

– špedícia, logistika, skladovanie

Adresa:

Kopčianska 92
85203 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Ulica Logistického parku 3 92901