Skladník – obsluha VZV

Ing. Patrícia Kostíková personálny a mzdový účtovník tel.: +421527147116

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – obsluha VZV

Pracovná náplň: – Zabezpečuje a zodpovedá za prípravu produktov na vyskladnenie podľa objednávok odberateľa – Zodpovedá a zabezpečuje prípravu materiálu na výrobu – Zodpovedá za stav základného materiálu, spotrebného materiálu podľa zadelenia – Zúčastňuje sa denných a mesačných inventúr

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Patrícia Kostíková personálny a mzdový účtovník tel.: +421527147116
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GAS Familia, s.r.o. Stará Ľubovňa
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31691552
Internetová adresa: www.gas-familia.sk
Telefón: 0524324870

Charakteristika:

Výroba liehovín, vín a octov.

Adresa:

Prešovská 8
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Prešovská 8 06401