Výrobný pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 5 dní pred

Anton Blaško tel.: +421949805220

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný pracovník

Pracovná náplň: Kompletná montáž automobilov. – fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie – ochota pracovať na 3 zmeny 7,5 hod. ranná / poobedná / nočná – ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí – zodpovedný prístup k práci, precíznosť

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 754 do 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Ochota pracovať.

Pracovné výhody : Dlhodobá stabilná práca v automobilovom priemysle Výplata vždy k 15.v mesiaci Možnosť záloh Možnosť ubytovania Stravné lístky nad rámec zákona Možnosť nadčasov za príplatok + nočný príplatok Príplatok za dobrovoľnú prácu cez víkend +1,4/hod.,
Kontakt : Anton Blaško tel.: +421949805220
Okres : okres Trnava
Dátum nástupu : 22. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Amosa Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50085808

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Sme spoločnosť zaoberajúca sa výhradne agentúrnym zamestnávaním v oblasti pracovnými profesiami (kvalifikovaných aj nekvalifikovaných)

Adresa:

Grösslingova 4
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Automobilová 1 03435