Pracovník zimnej údržby

Mgr. Tatiana Fejková tel.: +421948294065

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník zimnej údržby

Pracovná náplň: – Pomocné práce pri zimnej údržbe, zimná údržba komunikácií a objektov, zimná pohotovosť – Manuálne odhŕňanie snehu, posyp komunikácií technickou soľou – Výkon pracovných činností na základe pokynov nadriadeného
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

– bdelosť a pohotovosť
– potrebné pracovné nasadenie
– mobilný telefón

Pracovné výhody : – možnosť pracovať cez víkendy, sviatky – vysoké pracovné nasadenie – dobrá fyzická kondícia,

Informácie pre záujemcu:
V prípade záujmu volajte od 08:00 hod.- do 16:00 hod. na telefónne číslo: 0948 557 012.

Kontakt : Mgr. Tatiana Fejková tel.: +421948294065
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SWM Group a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 45316953
Telefón: 0948 557 012

Spoločnosť SWM Group a.s. vznikla v roku 2009 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, aby sa v roku 2012 transformovala na akciovú spoločnosť. Dynamický vývoj podčiarkli významní obchodní partneri z oblasti komunálnych služieb, odpadového hospodárstva či cleaningu. V roku 2012 sa firma etablovala ako komplexný poskytovatel’ služieb v oblasti facility managementu, landscapingu. V roku 2013 začala spoločnosť proces certifikácie jej procesov pre systém manažérstva kvality – ISO 9001:2001 a systém enviromentálneho manažérstva – ISO 14 001:2005 ako znak, že so životným prostredím je spätá. Taktiež podniká kroky na zavedenie chránenej dielne pre občanov so zdravotným postihnutím – pre práce napríklad na dispečingu. Začiatkom roku 2013 podčiarkla svoje aktivity prevádzkou v Petržalke a regionálnymi zastúpeniami v Žiline, Pezinku či Banskej Bystrici.

Adresa:

Šafárikovo námestie 7
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vrakuňa okres Bratislava Ráztočná 0 82107