Primár Oddelenia dlhodobo chorých

Denisa Očenášová Personalistka tel.: +4214716211

Ponúkame pracovnú pozíciu : Primár Oddelenia dlhodobo chorých

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: riadenie chodu oddelenia dlhodobo chorých
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : od 7:00 do 15:30 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore geriatria;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore vnútorné lekárstvo
cieľavedomosť trpezlivosť empatia asertivita spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– dobré komunikačné zručnosti
– aktívni prístup k práci
– odolnosť voči stresu
– flexibilita

Pracovné výhody : – dobré finančné ohodnotenie – možnosť ďalšieho vzdelávania – príjemné pracovné prostredie – práca v malom kolektíve – profesionálne a stabilné zamestnanie,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobné pohovory

Kontakt : Denisa Očenášová Personalistka tel.: +4214716211
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ZELENÝ SEN, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44184425

Charakteristika:

Novootvorená špecializovaná nemocnica v Banskej Bystrici

Adresa:

Cesta k nemocnici 1/B
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Cesta k nemocnici 1/B 97401