Kuchár, kuchárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Marek Gončár sales manažér tel.: +421

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár, kuchárka

Pracovná náplň: – príprava teplých, studených pokrmov, hotových jedál – príprava jedál na základe objednávky a la carte – dodržiavanie zásad HACCP, hygieny a bezpečnosti práce

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia;Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Pracovné výhody : – možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Ing. Marek Gončár sales manažér tel.: +421
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SATEL – SLOVAKIA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31712797
Internetová adresa: www.hotelsatel.com
Telefón: +421527721121

Poskytovanie ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb v turistickom centre mesta Poprad.

Adresa:

Mnoheľova 825
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Mnoheľova 825/5 05801