Vodič / vodička vo výrobe s nástupom ihneď

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 dní pred

Zuzana Kubicová Junior Consultant tel.: +421911050787

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič / vodička vo výrobe s nástupom ihneď

Pracovná náplň: – prevoz nových vozidiel z výrobnej linky na ďaľšie pracovisko podľa určenia – kontrola pracovného listu vozidla – kontrola elektronických funkcií vozidla (svetlá, vyhrievanie,…) – práca vhodná pre ženy aj mužov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Pracovné výhody : – dochádzkový bonus, letný, vianočný a motivačný bonus – podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov) – príplatky za poobedné a nočné zmeny – ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce – DLHODOBÁ a STABILNÁ práca,
Kontakt : Zuzana Kubicová Junior Consultant tel.: +421911050787
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Work Service SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50097211
Internetová adresa: www.workservice.eu.sk
Telefón: +421244630996

Tvoríme jednu z popredných kapitálových skupín „Novej Európy” – Skupinu Work Service – modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu organizáciu, experta v oblasti personálneho poradenstva, riadenia ľudských zdrojov a outsourcingu funkcií. Pôsobíme od roku 1999. Vytvárali sme trh dočasnej práce v Poľsku, dnes tvoríme široký trh pracovného servisu, stanovujúc jeho nové štandardy. Pôsobíme v desiatich krajinách Európy. Dlhoročná spolupráca s najväčšími zamestnávateľmi v tuzemsku a v zahraničí nám umožnila získať obsiahle vedomosti o trhu práce a komplexných riešeniach, podporujúcich riadenie. Vyše 1200 firiem v Európe si nás vybralo za svojho obchodného partnera, pretože doceňujú naše skúsenosti, profesionalitu a individuálny prístup. Vďaka našej firme každý rok nájde zamestnanie približne 100 tisíc osôb.

Adresa:

Škultétyho 1
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Teplička nad Váhom okres Žilina Sv. Jána Nepomuckého 1282/1 01301