Skladník VZV

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 dní pred

Mgr. Jana Černáková Personálny konzultant tel.: +421917627487

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník VZV

Pracovná náplň: Práca je do skladu – vyskladňovanie materiálu na linku. Zakladanie materiálu do regálu v sklade. Prijímanie nových objednávok. Kontrola vyskladňovaného materiálu. Práca je na ťahacom vozíku skupiny W1. Práca je v 3-zmennej prevádzke.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Flexibilita
Prax v automobilovom priemysle výhodou
Chuť učiť sa nové veci
Papiere a prax na ťahací vozík skupiny W1

Pracovné výhody : Zabezpečená doprava firemným autobusom. Pracovné oblečenie. Dochádzkový bonus nad rámec platu. Stravné lístky v hodnote 3,15 € / deň. Kvalitatíny a výrobný bonus. Výhodné platové podmienky + 13. plat. Rôzne finančné motivačné bonusy zo strany podniku. Pitný režim formou automatov na vodu. Sprchy na ženskej aj mužskej šatni. Starostlivosť koordinátora. BEZPLATNÁ LINKA: 0800 500 105,
Kontakt : Mgr. Jana Černáková Personálny konzultant tel.: +421917627487
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Wincott SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36717479
Internetová adresa: www.myvaszamestname.sk
Telefón: 0917205205

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Adresa:

Vysoká nad Kysucou 228
02355 Vysoká nad Kysucou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina – – – – – – 01001