Elektrikár v jednozmennej prevádzke v Martine

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Martin
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Simona Stasová Recruiter tel.: +421902902425

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrikár v jednozmennej prevádzke v Martine

Pracovná náplň: * montáž rozvodných skríň a vstrekovacích strojov * práca v jednozmennej prevádzke (Po – Pia)
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik;Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik – rozvodné zariadenia
spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky:

* §19 elektrotechnická vyhláška výhodou
* pracovitosť

Pracovné výhody : * stabilná dlhodobá práca * príplatky po skúšobnej dobe * zabezpečená lekárska prehliadka a pracovné oblečenie,
Kontakt : Ing. Simona Stasová Recruiter tel.: +421902902425
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ADECCO Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44077866
Internetová adresa: www.adecco.sk
Telefón: +421902902422

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. S viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách sveta a s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti, skúsenosti a informácie, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni. Naša pobočka pôsobí na Slovensku od roku 2002 a poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Naším cieľom je poskytovať Vám prístup k pracovným ponukám vo viacerých spoločnostiach v nasledujúcich sektoroch nášho pôsobenia: logistika, call centrum, automobilový a strojárenský priemysel, zdravotníctvo, veda a technika, financie a právo, predaj, margeting, IT – hľadáme pre Vás uplatnenie šité na mieru! Do portfólia našich služieb spadá aj zabezpečenie dočasných a zmluvných zamestnancov, trvalých zamestnancov, školenia, konzultácie a služby spojené s pracovnou silou. Rozhliadnite sa trochu a zistite, ako Vám spoločnosť Adecco môže pomôcť dosiahnuť lepšiu prácu a lepší život.

Adresa:

Digital Park III, Einsteinova 19
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Hlavná 1 03601