Projektant – vykurovanie, zdravotechnika

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 7 dní pred

Mgr. Patrícia Jakubíková tel.: +421948297596

Ponúkame pracovnú pozíciu : Projektant – vykurovanie, zdravotechnika

Pracovná náplň: Vypracovanie jednotlivých častí projektovej dokumentácie, ako napr. architektúra, zdravotechnika, vykurovanie, elektroinštalácia… Nie je potrebné ovládať všetky časti.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače:

AutoCAD – elementárna

Pracovné výhody : Možnosť pracovať v našej kancelárii alebo práca z domu.,
Kontakt : Mgr. Patrícia Jakubíková tel.: +421948297596
Okres : okres Čadca

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AD-PROJECTION, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 43802869
Internetová adresa: www.adprojection.sk
Telefón: 0907356633

Charakteristika:

projekčná a architektonická činnosť

Adresa:

U Hluška 1197
02201 Čadca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca U Hluška 1197 02201