Pekárenský technológ – Obchodný zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 5 dní pred

Bc. Michaela Ondrejičková Personálny manažér tel.: +421903727040

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pekárenský technológ – Obchodný zástupca

Pracovná náplň: – zabezpečenie predaja a odborného technického servisu v oblasti surovín pre pekárov u zákazníkov – získavanie nových zákazníkov – vykonávanie testov/výpekov u zákazníka – spolupodieľanie sa na vývoji produktov a receptúr – kancelária v Trnave ale výkon práce v Trenčianskom a Žilinskom kraji

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Ďalšie požiadavky:

– praktická znalosť pekárskej technológie
– komunikačné a prezentačné zručnosti
– obchodný duch
– VP skupiny B + ochota často cestovať
– samostatnosť
– prax minimálne 2 roky v odbore
– bydlisko v rámci Trenčianskeho alebo Žilinského kraja je výhodou

Pracovné výhody : – auto – notebook – telefón – zamestnanecké benefity,

Informácie pre záujemcu:
Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : personalservice@personalservice.sk v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie). Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service

Kontakt : Bc. Michaela Ondrejičková Personálny manažér tel.: +421903727040
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Personal service, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47974125
Internetová adresa: www.personalservice.sk
Telefón: +421918538055

Sme slovenská personálno – vzdelávacia agentúra a sme členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v Slovenskej republike (AIVD). Ponúkame komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov. Klientmi našej agentúry sú mnohé spoločnosti, s ktorými sa nám darí definovať a napĺňať ich personálne potreby. Našim poslaním je pomáhať mnohým spoločnostiam pri výbere vhodných kandidátov a na strane druhej pomáhať kandidátom pri výbere pracovnej pozície v záujme ich osobnostného rastu. Keďže naša agentúra pracuje s ľudskými zdrojmi, všetka snaha je upriamená na profesionalitu ponúkaných služieb.

Adresa:

Kapitulská 26
91701 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Kapitulská 26 91701