Skladník / skladníčka chladeného tovaru – 35 hod./týž.

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 7 dní pred

Lidl Slovenská republika, v.o.s. tel.: +421313221101

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník / skladníčka chladeného tovaru – 35 hod./týž.

Pracovná náplň: Dôkladná príprava tovaru na základe objednávok predajní, dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru, zaistenie nákladu na prepravu, fóliovanie / zabalenie paliet, správny popis pripravených paliet, po prípade prevzatie zastupovania kolegov, podpora pri inventúrach skladu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

Ukončené stredoškolské vzdelanie / vyučenie,
pracovná flexibilita (práca cez víkendy a štátne sviatky),
spoľahlivosť, flexibilita,
zodpovedný prístup k práci,
ochota pracovať v tíme,
ochota pracovať fyzicky,
ochota pracovať v chladnom prostredí,
ochota pracovať cez víkendy a sviatky.

Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu

Pracovné výhody : Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, atraktívne finančné ohodnotenie, prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, rovnaká mzda pre mužov a ženy, príjemná atmosféra v motivovanom tíme, prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera, možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín, preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní po dobu 3 mesiacov, každá odpracovaná minúta zaplatená, dovolenka nad rámec zákona, doplnkové dôchodkové sporenie, sabbatical – dlhodobé neplatené voľno, stravné lístky v hodnote 3,80 €, darčekové poukážky v hodnote 160 €, narodeninový darček, vitamínový balíček, deň zdravia, vianočný večierok a letná akcia, letný tábor pre deti, firemné jubileum.,
Kontakt : Lidl Slovenská republika, v.o.s. tel.: +421313221101
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Právna forma: Verejná obchodná spoločnosť
IČO: 35793783

Charakteristika:

maloobchod s potravinami

Adresa:

Ružinovská 1/E
82102 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Nový Majer 4715/27 90302