Reprezentant US

Eva Balážová manažér tel.: +421907277783

Ponúkame pracovnú pozíciu : Reprezentant US

Pracovná náplň: Starostlivosť o klientské portfólio, servis zmlúv, vyhľadávanie klientov, vzdelávanie

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Eva Balážová manažér tel.: +421907277783
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Eva Balážová
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako osoba so slobodným povolaním
IČO: 42015995
Telefón: +421907277783

Charakteristika:

Manažér obchodnej skupiny Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s.

Adresa:

Dvorec 160
95655 Dvorec
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou Záfortňa 579/11 95701